Praha phone 734 447 000Brno phone 604 279 594Plzeň phone 732 189 777

Orange Tree v nových rukou

Uplynulé měsíce byly v Orange Tree plné změn. Tou největší je výměna na postu vedení. Po 14 letech předal dosavadní CEO a zakladatel společnosti Martin Štulík řízení Orange Tree do rukou zkušené překladatelky Barbory Vodičkové.

“Mám velkou radost, že jsme se stali špičkovou společností, která se rozšířila z Prahy do Brna a Plzně. Odevzdáváme kvalitní práci a jsme uznávaní nejen mezi našimi klienty, ale i mezi kolegy překladateli a tlumočníky. Náš obor prochází velkými změnami spojenými s novými technologiemi a stylem práce. Právě pro takovou dobu je Bára nejlepší osobou v čele naší kanceláře,” vyjádřil se Martin Štulík ke svému odchodu z pozice ředitele společnosti.

Barbora Vodičková působí v Orange Tree od roku 2012. Vypracovala se na pozici seniorní překladatelky, stala se projektovou manažerkou, podílela se na výběru externích i interních spolupracovníků a převzala vedení anglické sekce. Od roku 2013 působí v Brně, odkud nyní řídí celou společnost.

“Jsem hrdá na to, že přebírám společnost, která vyniká spolehlivostí, rychlostí a kvalitou. Vážíme si našich překladatelů a dbáme na to, aby se neustále vzdělávali. Právě díky nim od nás klienti dostávají ty nejlepší služby. To jsou hodnoty, kterých se budeme držet i pod mým vedením,” shrnula Barbora Vodičková svůj pohled na současnost i budoucnost společnosti.


Také v širším vedení Orange Tree došlo k několika změnám. Kateřina Michálková, seniorní překladatelka a projektová manažerka pro anglický jazyk, se stala novou Back Office manažerkou. Řízení týmu překladatelů převzala od Terezy Čapkové, která se kromě vedení sekce italských a ruských překladů nyní věnuje také výběru nových spolupracovníků.